Prečo veriť nášmu software-u?

Pretože je to najlepšie od expertov s dlhoročnými skúsenosťami!

„Managino je výsledkom dlhoročných skúseností s vývojom aplikácií a skúmania efektívnosti marketingových aktivít. Každý člen v našom tíme pracuje na maximum, pretože len vďaka vášni a tvrdej práci dokážeme posunúť náš softvér na najvyššiu úroveň. Pohľad na vynikajúce výsledky našich spokojných klientov nás ženie stále vpred. Našou víziou je a vždy bude predstavovať pre vás to najlepšie riešenie.“

Štefan Chochláč, Co-Founder

O našich zručnostiach svedčia aj naše úspešne projekty, ktoré si obľúbili zákazníci z viac ako 56 krajín sveta.

BlueWinston.sk – inzerujte vaše produkty efektívne

Aplikácia na tvorbu, optimalizáciu a retargeting produktových a svetovo unikátnych produktovo skupinových kampaní pre produktovú inzerciu v Google vyhľadávaní (Textové inzeráty). BlueWinston je vhodný pre takmer akýkoľvek eshop vo svete. Jedinečná Umelá Inteligencia a množstvo Google skriptov pre manažment cenových ponúk vám šetria čas, ktorý môžete využiť pre lepšiu optimalizáciu.

Shopping in EU – CSS Partner zo Slovenska

Dosiahnite vyšší počet kliknutí pri zachovaní aktuálnych nákladov, alebo si znížte svoje náklady na reklamu. Shopping in EU je jeden z najväčších Google CSS partnerov v CEE (Central Eastern Europe) a dôverujú nám stovky online obchodníkov a agentúr. Ponúkame vám možnosť získať až 20% zľavu na CZK (Cenu za kliknutie) v akýchkoľvek Google Shopping Ads (Reklamy v Nákupoch).

ASData.sk – IT špecialisti na jednom mieste

Sme 18-členný tím programátorov, PPC špecialistov, grafikov a odborníkov v odbore. Základňu máme v Nitre a klientom ponúkame široké spektrum služieb z oblasti e-commerce a digitálneho marketingu. Venujeme sa aj printu, takže okrem webovej stránky, e-shopu, markeingu a PPC zvládneme aj návrhy polepov, city lighty a im podobné.