Možno ste vo svete Google Ads úplný nováčik a absolútne netušíte, čo sú to skripty a prečo by ste ich mali využívať. Ak ste sa v predchádzajúcej vete našli, toto je určite článok pre vás. Nájdete v ňom to, čo na začiatok potrebujete vedieť.

Čo sú to tie skripty?

Ak chcete vedieť, čo sú to tie skripty, mali by sme ísť úplne od začiatku. Máte Google Ads účet, ktorý využívate na propagáciu svojej stránky, nech je jej obsah akýkoľvek (e-shop, prezentačný web, portfólio). Dôvodov, prečo máte reklamu na Google Ads môže byť tiež viacej. Chcete viac zákazníkov, vyššia návštevnosť, budovať povedomie o značke, viac objednávok.

Všetky ciele, ktoré si stanovíte, splníte aj bez skriptov. S nimi to ale bude jednoduchšie. V jednoduchosti ide o kódy, ktoré pomáhajú s automatizáciou procesov v Google Ads účte. V konečnom dôsledku šetríte svoj drahocenný čas na manuálnom nastavovaní kampaní a vaše kampane budú výkonnejšie.

Vo svojom Google Ads úcte nájdete možnosť nahrania skriptov na Nástrojoch a nastaveniach → Hromadných akciách → Skripty

skripty_google_ads

Pridať nový skript môžete stlačeným bieleho pluska v modrom krúžku. Pridanie ako také nie je až tak komplikované, avšak na napísanie takého skriptu už musíte mať niečo pod čapicou.

Prečo by som mal/a používať skripty?

Výborná otázka. Máme pre vás odpoveď. Nie však jednu, ale hneď niekoľko. Skripty majú v Google Ads účte neuveriteľnú moc. Stačí, ak s nimi viete správne narábať a môžete vyťažiť z Google Ads čo najviac:

  • šetrite svoj čas
  • zvýšte efektivitu svojich kampaní na maximum
  • automatizujte kdekoľvek a kedykoľvek
  • vyhnite sa chybám
  • buďte produktívnejší

Ako si so skriptami poradiť?

Teraz však prichádza na rad prevedenie. Ako si skripty napísať? Nemusíte si teraz po nociach študovať programátorské jazyky ako JavaScript alebo si platiť externého programátora, prípadne PPC seniora, ktorí si za svoju prácu určite dajú právom zaplatiť.

Stačí, ak využijete náš automatizačný nástroj na skripty Managino. Jediné, čo musíte urobiť je, že ho začnete využívať. Nástroj si následne automaticky vyberie všetky skripty, ktoré sú pre váš účet vhodné. Viac o tom, čo Managino dokáže, sa dočítate tu.

Pre prvých 1000 klientov je navyše pripravená skvelá akcia. Z pôvodných 249€ zaplatíte len 199€.